Czy może mieć to związek ze szczepieniem przeciw odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych?

Witam ! mam takie pytanie : nawracający jak w zegarku stan rota/grypopodobny reguralnie co 20-30 dni - stan podgorączkowy 37.3 , bóle mięśni/kości , ból w dole brzucha , biegunka - ogólne zle samopoczucie i nastrój dotyczy kobiety w wieku 47 lat czy może mieć to związek ze szczepieniem przeciw od kleszczowemu zapaleniu opon m\ozgowych - ostatnia dawka 2 tygodnie temu, zęby zdrowe, badania morfologia z przed 3 tygodni w normie ( badania były 3 tygodnie po ostatnim takim epizodzie )

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszystkim udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć