Przyjmowanie Gripexu i Polopiryny z tabletkami antykoncepcyjnymi

Czy tabletki antykoncepcyjne zachowały swoją skuteczność, jeśli przez 4 dni razem z tabletkami antykoncepcyjnymi przyjmowałam gripex i polopirynę S na przeziębienie w dość dużych ilościach? Współżyłam, mając do końca blistra jeszcze 4 tabletki. Dziś, 3 dnia odstawienia dostałam skąpego krwawienia (zastanawiam się czy może być to plamienie implantacyjne?). Zaznaczam, że choruję na PCOS.

Renata GrzechociĹska

Gripex i Polopiryna nie wpływają na skuteczność tabletek. Krwawienie z odstawienia jest naturalnym objawem