Przyjmowanie sterydu Metypred przez męża a planowanie poczęcia dziecka

Witam, mój mąż od prawie roku przyjmuje steryd METYPRED w różnych dawkach, czy są jakieś przeciwskazania byśmy próbowali począć dziecko, jeżeli tak to ile czasu powinniśmy odczekać po zakończonej kuracji sterydem by począć maluszka?

Aleksander Ropielewski

Metylpred nie wpłynie na płodność męża Możecie starać się o dziecko.