Przyjmowanie żelaza a tarczyca

Dzien dobry .czy branie zelaza moze zle wplywac na chora tarczyce .odkad biore euturox 100 i zelazo z powodu malej hemoglobiny odczuwam ból w okolicy pach jakby opuchniety wezel .dziekuje za odp Jolanta

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie powinno mieć to wpływu na siebie oraz na objawy o jakich Pani pisze. Zalecam wizyte u lekarza domowego. Pozdrawiam