Przyspieszone bicie serca i kłucie u 21-letniej osoby

witam od jakiegoś czasu mam problemy z oddychaniem serce jak by dwa razy szybciej mi biło a czasami mam takie kłócia w sercu az kilka razy prawie zemdlalam. nigdy nie mialam takich objawów. Czy moze byc to cos powaznego?

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z zaburzeniami rytmu serca, schorzeniami neurologicznymi lub zaburzeniami nerwicowymi. Proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje diagnostyką.