Pulsowanie dolnej powieki oka

Pulsuje mi oko pod lewa dolną powieką tak przez cały czas od 5 dni .3 lata temu,przeszłam zakrzep gałązki żyły środkowej siatkówki oka lewego,co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane niedoborami makro i mikroelementów. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.