Pulsowanie w tyle głowy a ciąża

Witam od 2 miesiecy mam dziwne otepienia glowy,uczucie jakby pulsowania w tyle glowy,czasem uczucie kołysania,częste bole głowy i nagle uczucie zmeczenia..Dziwne jest,ze jak sie połoze to bol glowy znika.Bylam u neurologa,Pani doktor po badaniu stwierdzila,ze jest ok. Teraz jestem na poczatku ciazy i nadal jest tak samo. Boję sie ze mogę miec jakiegos guza. JOstatnia Tomografia glowy maj 2015 nic nie wykazala.Pani doktor caly czas sie odwoluje do tego tk ale minelo juz pol roku.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i oceny dotychczas wykonanych badań ciężko mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z laryngologie, ponieważ opis objawów sugeruje na zaburzenia mogące mieć swoje źródło w zaburzeniach pracu błędnika i aparatu równowagi.