Pulsujący ból w oku i mroczki w polu widzenia

mam 40 lat od ok.roku tak co 2-3 miesiace mam bol pulsujacy w prawym oku ,oczodole bol trwa 1 dzien ,nastepnego dnia wszystko jest ok,rentgen zatok zrobilam i jest ok ,wizyta u okulisty tez wszystko ok,okolo 2 miesiace temu pojawily sie tez mroczki w oczach bol od oczodolu czasami promieniuje na polowe glowy , jest tylko bol nic wiecej ,okulista stwierdzil ze to objawy typowe dla migreny ,bylam u neurologa stwierdzil ze moze jest ucisk na nerw trojdzielny ,prosze o rade co to moze byc ?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna!
Czy okulistycznie w normie?? Jak ciśnienie śródgałkowe ?? Jaskra??
Jak morf, OB, CRP, inne schorzenia?
Być może to bóle migrenowe;
Może objawy aury wzrokowej, jaskrawe zygzaki / mroczki??? a potem ból migrenowy?
Pozdrawiam