Pusty pęcherzyk płodowy w 9 tygodniu ciąży

w listopadzie 2013 okazalo sie ze mam pusty pecherzyk plodowy w 9 tyg mial 11mm. nie mialam zabiegu oczyscilo sie samo. miesiaczki mialam pozniej reguralne. 28.01.2014 mialam ostatnia miesiaczke stosunek uprawialam 10,11,13,14 lutego. chcialabym dowiedziec sie czy istnieje jakas szansa na zajscie w ciaze? łykam kwas foliowy, pije wyciskane soki z burakow,marchwi, zdrowiej sie odzywiam? sa szanse?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej ma Pani szansę zajść w ciążę w tym cyklu. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by szanse te określić w wartościach liczbowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po ostatnim stosunku.