Pytanie odnośnie przesunięcia miesiączki tabletkami antykoncepcyjnymi

Witam.Mam pytanie odnośnie przesunięcia miesiączki tabletkami antykoncepcyjnymi. Jestem w tej chwili w piątym dniu cyklu,jeśli zacznę od dziś brać pigułki czy kolejna miesiączka przesunie mi się jeśli nie zrobię siedmiodniowej przerwy tylko od razu rozpocznę kolejny blister? bardzo mi na tym zależy ponieważ miesiączka zbiegnie mi się z terminem operacji kręgosłupa.Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Wielce Szanowna Pani ! Każda operacja przynosi zmiany w układzie krzepnięcia, dlatego stosowanie w tym czasie tabletek hormonalnych to duże ryzyko. Proszę omówić problem z lekarzem prowadzącym. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa