Przesunięcie okresu za pomocą tabletek antykoncepcyjnych a usunięcie migdałków

Wita, Mam 23 lata i zaplanowany zabieg usunięcia migdałków na Kwiecień. Dosyć długo czekałam na termin,niestety okazało się, że akurat dostanę miesiączkę. Zastanawiam się czy mogę sobie przesunąć miesiączkę tabletkami antykoncepcyjnymi, które przyjmuje od 3lat. Czy to stanowi jakiś problem? Czytałam różne na ten temat opinie. Jedni piszą, że tak nawet zaleca lekarz, inni że anestezjolog mówi, że tak nie powinno się robić.Mój lekarz jest bardzo zakręcony i nie chce tez mu zawracać głowy.

Wielce Szanowna Pani ! Uważam, że nie należy przesuwać terminu miesiączki - tylko wykonać operację laryngologiczną w innym terminie. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa