Pytanie odnośnie wyniku

Witam serdecznie.
Mam 30 lat i leczę się na tarczycę i bezpłodność. Staram się z mężem już długi czas o dziecko. Robiłam badanie na 17-hydroksyprogesteron. Mój wynik to 1.74 ng/ml faza follikularna 0.2-1.3ng/ml faza lutealna 1.0-4.5ng/ml po menopauzie 0.2-0.9ng/ml, które to badanie jest odpowiednie dla mnie. Czy jest to zły wynik, czy dobry? W środę także mam mieć robione usg jajników.
Proszę o odpowiedź dziękuję i pozdrawiam

Witam serdecznie,

Nie podała Pani, w którym dniu cyklu było robione badanie. Jeżeli było to w pierwszej połowie cyklu to wynik należy odnieść do zakresu normy dla fazy folikularnej. Natomiast jeżeli badanie było wykonane w drugiej połowie cyklu to wynik należy odnieść do fazy lutealnej.

Pozdrawiam