Radiofrekwencja mikroigłowa po rakowiaku

Rf mikroiglowa po rakowiaku. Jestem 12 sty rok po usunieciu gornego plata , pluca lewego z powodu rakowiaka atypowego. Chciałbym zrobić zabieg radiofrekwencji mikroiglowej na ujędrnienie skory brzucha i ud . Czy nie ma przeciwwskazan w moim przypadku ? Bardzo proszę o opinie.

Nie - bo zabieg jest ograniczony poprzez działanie miejscowe. Będę zobowiązana za powiadomienie mnie/nas (Instytut) o wyniku Pani zabiegu. Jest wiele sprzecznych doniesień a propos skuteczności tego zabiegu...ale wiele jest pozytywnych. Chciałabym od samego Pacjenta usłyszeć czy warto w takowy sprzęt zainwestować - dla dobra innych.

serdecznie pozdrawiam