Radioterapia miednicy a jej bolesność

Witam, jestem po radiochemioterapii miednicy mniejszej, rok temu zakonczyłam leczenie. Teraz bolą mnie "kosci" miednicy, jest to taki tępy ból... czy jest to skutek naswietlań.... i złapałam zapalenie pęcherza. Tydzien temu byłam na basenie, woda była zmina... czy to może mieć też jakiś związek,

Witam.
Może mieć to związek z radioterapią. Jest to inwazyjna procedura i niestety prowadzi do wtórnych uszkodzeń innych narządów w sąsiedztwie. Proszę także wykonać tomografię miednicy żeby wykluczyć wznowę procesu nowotworowego. Przepraszam jeśli nastraszylem, ale chciałbym, żeby była Pani czujna. Pozdrawiam i życzę zdrowia