Rak niedrobnokomórkowy a cukrzyca typu drugiego

Fragment błony śluzowej oskrzela z częściowo artefaktycznie zmienionym naciekiem niskozróżnicowanego raka niedrokomórkowego, neuroendoktynnego. Wynik dodatkowy badań immunohistochemicznych: panCK ,TTF-1( ),p63(-),CD56( ),synaptofyzyna( ),chromogranina( )słabo,Ki-67( ). Jakie rokowania? czy jest to rak niedrobnokomórkowego ale wielonarządowyneuroendoktynny? Oprucz guza jest jeszcze cukrzyca typu 2 oraz pochp III.

Nie znam wielkości guza , dokładnej lokalizacji , a poza tym skąd mam wiedzieć , czy jest on "wielonarządowy"??? skoro wycinek pochodzi z oskrzela!!! Na wszystkie pytania (w tym o rokowaniach) powinien odpowiedzieć onkolog prowadzący , zż