Co oznacza wynik badania histopatologicznego płuc?

Witam. Proszę o interpretację wyników: Carcinoma non microcellulare neuroendocrinale. Badanie IH: TTF-1 (+++); CD 56 (++); p63 (-); Ki-67 ok. 60%. W badaniu TK stwierdzono guza na pograniczu segmentów 2 i 3 płuca prawego o wymiarach 53x35x53 mm (wg badania bronchoskopowego - seg.1). Dziękuję i pozdrawiam.

Witam , opis wskazuje na obecność raka neuroendokrynnego niedrobnokomórkowego! Sprawa wymaga leczenia specjalistycznego! Szczegóły omówi z pacjentem onkolog prowadzący! z.żurawski