Co oznacza wynik badania histopatologicznego i Carcinoma urotheliale high grade focale?

Co oznacza wynik badania histopatologicznego: 1. wycinek guza: Carcinoma urotheliale high grade focale, cum invasione punctata incipiente focale, vesicae urunariae - w materiale brak błony mięśniowej prawdziwej; 2. Podstawa guza: liczne fragmenty błony mięśniowej właściwej, bez nacieku raka". W wyniku jest też symbol M-8120/3. Jakie leczenie? Jakie możliwe badania dodatkowe? Jakie zagrożenie przerzutami? Przeżywalność?

Witam , nie potrafię odpowiedzieć , gdyż zbyt mało wiem o stanie zaawansowania choroby , stanie ogólnym pacjenta itd. Proszę omówić szczegóły z onkologiem prowadzącym!!! z.żurawski