Rak odbytnicy a badania krwi

Witam, Choruję na raka odbytnicy. Mam podawaną chemię według schematu Folfiri, dokładnie 12 cykli co dwa tygodnie. Niestety wyniki krwi nie pozwalają mi na przyjmowanie chemii co dwa tygodnie. Już po raz drugi miałam odroczoną chemię i zamiast dostawać ją co dwa tygodnie dostaję raz w miesiącu. Stąd moje pytanie czy takie odsuwanie w czasie ma wpływ na efektywność leczenia i czy jej nie zmniejsza oraz czy istnieją jakieś leki na polepszenie wyników krwi, w moim przypadku poziomu białych krwinek

Myślę , że jest Pani w rękach znakomitych onkologów , którzy chcą Pani pomóc , a nie zaszkodzić!!! Naszym celem jest pomaganie chorym , a nie szkodzenie im!!! Przerwy w chth są konieczne i nie da się tego przeskoczyć!!! Szczegóły proszę omówić z onkologiem prowadzącym! zż