Rana po laparoskopii torbieli na jajniku

Witam. 5 miesięcy temu miała laparoskopie wyrostka oraz torbieli na jajniku. Jedna z małych ranek jest nadal czerwona i jakby pod skórą jest widoczna czarna nić oraz ropa. Czy to może być niebezpieczne? dziekuje z góry za odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na zakażenie w obrębie rany. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który oceni zmianę oraz najpewniej skieruje Pani do chirurga.