Ranki na skórze ciała

Witam, mam taki problem że od listopada miałem rane na ręce co pojawiła mi się sama, i nic sobie z tego nie robilem nagle zaczęła sie powiekszać i dalej myslalem ze samo zejdzie a teraz od kwietnia powiekszyła sie wyskoczyla mi na drugiej rece strasznie ropieje i woda z niej leci czy tam ropa , od 3 dni oczy mam czerwone, wysypało mnie na twarzy małymi ropiejącymi strupkami i zaczyna wysypywac wszedzie na szyi na nodze na brzuchu i wszystko leci woda z tego i swędzą, twarz mam straszną,co to????

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś wiecej powiedzieć. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna okreslić odpowiednie dalsze postępowanie.