Refluks żołądkowo-przełykowy oraz bóle w klatce piersiowej, zgaga i powiększenie brzucha
Witamod 15 lat zyje z refluksem, mialam owrzodzenie dwunastnicy tez,w grudniu gastrolog zrobil gastroskopie i mam dosc duza przepukline wslizgowa biore dwa razy dziennie Tribux, pracuje w Holandii na impaku normalny czas pracy to 10 11 godzin i dzwigam duzo oraz duzo sie schylam,mam duze bole w klatce piersiowej, problem ze zlapaniem oddechu, wieczne zgagi i coraz czescie moj brzuch przypomina duza pilke, teraz jestem na zwolnieniu mam jeszcze zrobic USG ale co dalej, pozdrawiam

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Zalety gastroskopii
Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani, Objawy, o których Pani pisze są typowymi objawami zaawansowanej choroby refluksowej - wynikającej z obecności przepukliny rozworu przełykowego. Nie wiem kto polecił Pani lek Tribux - ale, nie jest to lek na Pani schorzenie.
Proponuję udać się do doświadczonego gastrologa - on ustali przyczynę i przepisze odpowiednie leczenie (obecnie dysponujemy lekami bardzo skutecznymi).
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski