Rehabilitacja po bocznym uwolnieniu rzepki

Witam. Jestem około 3 miesiące po Bocznym uwolnieniu rzepki na otwarto teraz jestem po 2 tygodniach rehabilitacji 3 dni w tyg . Zabiegi laserowe,krioterapia, ćwiczenia/ultradźwięki, magnetowid,ćwiczenia z piłką duża plus rower stacjonarny. Niestety od tygodnia ból nie do wytrzymania opuchlizna bardzo duża plus kolano ucieka do tego stopnia ze stawiam je na wyprost a ono się ugina nie zawsze ale ból jest okropny i idzie się wyrocic przy tym. Od czego to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedziec. Proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy. Po badaniu lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie.