Silny ból kolana 3 miesiące po bocznym uwolnieniu rzepki

Witam. Jestem 3 miesiące po bocznym uwolnieniu rzepki na otwarto. Ćwiczenia były tylko do zagięcia i wyprostu teraz mam rehabilitację drugi tydzień i kolano boli niemiłosiernie już niewytrzymuje z bólu.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaka jest obecnie sytuacja kliniczna i bez możliwości badania i oceny badan dodatkowych trudno jest mi stwierdzić jakie postępowanie należy zastosować. W związku z tym sugeruję kontakt z ortopedą, najlepiej przeprowadzającym zabieg.