Rehabilitacja po zapaleniu kości nadgarstka

Witam lekarz stwierdził u mnie po długiej rechabilitaci i leczeniu zapalenie kości nadgarstka przepisał DIPRPHOS 1ml wstrzyknął mi 1 ampułke w bolący staw i powiedział jak nie pomorze można powtórzyć.Poprawe czułam tylko jeden dzień teraz od nowa staw zaczyna mnie boleć.Nie dopytałam za ile to można powtórzyć.Prosze o odpwiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane dolegliwości nawróciły, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym.