Bolesność nóg i rąk u 7-letniego dziecka a paciorkowcowe zapalenie stawów

Witam mam ważne pytanie mam siedmioletnią córkę która cztery miesiące temu przeszła po paciorkowe zapalenie stawów brała antybiotyk przez trzy miesiące i po tym czasie gdy spadło jej ASO lekarz stwierdził że jest już zdrowa od tygodnia znów płacze że bolą ją nogi i ręce czy to mżliwe żeby choroba się wróciła albo że zostałą wyleczona bo badania miała w porządku. Gdy byłam u lekarza stwirdził że szukam dziecku chorób nie wiem co zrobić czy iść gdzieś indziej do lekarza czy zrobić badania prywatni

Witam. Bardzo mało prawdopodobne jest, żaby paciorkowcowe zapalenia stawów nawróciło po tak długim czasie stosowania antybiotyków. Być może dolegliwości prezentowane przez dziecko mają inne podłoże. Proszę skonsultować się z pediatrą który przeprowadzi bezpośrednie badanie.