Zapalenie oskrzeli, gorączka i bóle nóg u 5-latka

moje dziecko 5 letni syn ma zapalenie oskrzeli, i od tygodnia gorączkuje. lekarz zalecił inhalacje z pulmikortu, soli fizjologicznej i berodualu bo strasznie kaszle (suchy kaszlel) w nocy płakał ze bolą go nóżki (najprawdopodobnie stawy okolice kostki) . zrobilismy bez wiedzy lekarza badanie krwi na paciarkowca i wyszło aso 850 norma jest do 333 co dalej robić jak leczyć dziecko? przy okazji badań okazało sie ze ma białko w moczu. prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.