Rekonwalescencja po złamaniu kości piszczelowej

Witam, Dwa lata temu miałam złamaną kość piszczelową. Złamanie było tak poważne, że konieczne było zespolenie kości śrubami i płytką. Teraz będę poddana operacji wyciągnięcia "żelaztwa". Czy po usunięciu zespolenia czas rekonwalescencji jest długi? Czy po rehabilitacji moja noga będzie funkcjonowała tak samo jak przed złamaniem? Czy będę mogła wrócić do chodzenia w butach na moim ulubionym obcasie? Pozdrawiam, Sylwia

Gojenie rany 2 tygodnie, dojście to normalnego chodzenia po usunięciu dużej płyty to ok 1 miesiąc , obcasy jak najbardziej