Repozycja nosa a jego kształt

Repozycja nosa po latach. Przegrodę mam mocno skrzywioną w lewo od urazu w dziecinstwie natomiast nos w prawo w litere C po złamaniu kilka lat temu. Zdecydowalem się na plastykę nosa i przegrody ze względu na przerost malżowiny ze strony nie zatkanej przegrodą, która powinna być drożna i problemy z oddychaniem. Czy istnieje ryzyko zmiany kształtu nosa na nienaturalny jeżeli to tylko repozycja?Dużo się słyszy o efekcie plastyki gorszym niż przed operacją. Skrzywienie nie jest duże ale widoczne.

Po takim czasie od urazu nie ma mowy o repozycji tylko o pełnej operacji przegrody nosa i plastyce nosa. Repozycje nosa na tępo robimy po kilku do kilkunastu dni od urazu.