Rezonans magnetyczny stawu kolanowego

Proszę o pomoc w interpretacji MR stawu kolanowego. Czy potrzebny jest zabieg?Więzadło krzyżowe przednie pogrubiałe z cechami rozwarstwienia i niejednorodnym sygnale-cechy częściowego uszkodzenia. W zakresie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej pasmowaty obszar wzmożonego w obrazach-uszkodzenie II stopnia. Wewnątrzstawowo oraz w kaletkach miazgowych (zwłaszcza za- i okołorzepkowych widoczny hyperintensywny płyn.Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam

Witam. Przede wszystkim konieczna będzie korelacja wyników mr z bezpośrednim badaniem i prezentoanymi przez Panią dolegliwościami. Mało prawdopodobne jest jednak że objawy cofną się samoistnie lub w wyniku samej rehabilitacji.