RF-odczyn lateksowy i kas moczowy w badaniu

proszę o odpowiedz czy nastepujace wyniki są dobre czy złe : RF-ODCZYN LATEKSOWY 6.5 KWAS MOCZOWY 3.6 LEUKOCYTY 13.76 MONOCXYTY 1.56 EOZYNOCYTY0.59

Magdalena StusiĹska

niestety, nie podał Pan jednostek w jakich podane są wyniki- jednak jeśli kwas moczowy to 3,6mg/dl to wynik jest prawidłowy, jesli mmol/l- podwyższony. Nieco podwyzszona ilość leukocytów sugeruje infekcję.