Rokowania po hemikolektomii

Witam, mój tata jest po hemikolektomii prawostronnej gruczolakorak G3 kątnicy, T3N2M0, jest w trakcie chemioterapii. Ogólnie czuje się dobrze,ma 69 lat. Proszę o informacje na temat rokowania.

Rokowania moim zdaniem dosyć dobre , ale ja nie nie znam szczegółowo przebiegu choroby i leczenia i nie rozumiem czemu to akurat mnie pyta Pani o rokowania??? Proszę zadać to pytanie onkologom prowadzącym!!! zż