Ropa w oku u 16-miesięcznego synka

witam, mój synek 16 miesięcy od stycznia tego roku ma ciągle ropkę w oku. nie jest to duża ilość tyle jak główka od szpilki tylko że jest prawie cały czas. w 2014 w marcu miał pierwszy zabieg płukania kanalików-udany, następnie był spokój aż do stycznia tego roku, w marcu 2015 miał kolejny zabieg i tak ciągle się borykamy z tym problemem. ciągle to nowe krople. teraz zrobiłam mu wymaz z oczka i wyszło ze ma gronkowca skórnego. antybiotyk który przyjmował nie pomógł. już nie wiem co dalej?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest konsultacja z prowadzącym okulistą, który wskaże właściwy sposób leczenia, zmieni antybiotyk.