Ropa w ranie po usunięciu torbieli włosowej

Witam , mialem wykonywany zabieg chirurgiczny Torbiel włosowej. Chirurg zszył to nićmi. Po 6 dniach od zabiegu pojechałem znów do szpitala, gdyż mialem dużo ropy i przy tym gorączki, pocenie itd. Teraz jest wszystko ok tylko mam dziurkę z ropą która się sączy. Z czego powstaje ta ropa i jak ją leczyć ? Lekarz u mnie nawet na to nie patrzy i każe mi moczyć rane w wodzie. Chciałbym już wrócić do pracy bo to siedzenie w domu mnie męczy i nie wiem czy mogę pracować fizycznie.. Pozdrawiam.

Nie znam rodzaju , zakresu , przebiegu ani efektu końcowego operacji! Nie widzę stanu obecnego! - nie potrafię więc nic poradzić na odległość!!! Może należałoby zasięgnąć konsultacji innego chirurga w Kłodzku? z.żurawski