Ropiejące zmiany trądzikowe

Witam dziewczyna zmaga się z trądzikiem od kilku miesięcy trądzik się nie goi wręcz przeciwnie cały czas ropieje i robią się takie czerwone rany na twarzy trądzik jest tylko smarowany maścią cynkowa która nie pomaga jak spróbować z tym walczyć?. Z góry dziękuję za odpowiedź

Nie da się wyleczyć trądzika maścią cynkową. Z opisu wynika, że to ciężki trądzik, więc odradzam samodzielne leczenie. Bez dermatologa się nie obejdzie.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź

dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak

najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest

zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry.