Ropienie rany na pięcie przez 9 miesięcy

Witam 9 miesiecy temu przebilem sobie piete ostrym plastikiem po 2 tygodniach kawalek plastiku zostal mi usuniety z piety od tej pory mam kanal ropny juz 9 miesiac co jakis czas chodze do hirurga cos czysci wycina naskurki nic to nie daje ostatnio 2 tygodnie temu znowu mi naciol piete ale nic juz w niej nie bylo po zdieciu szwow znow mi leci ropa bardzo sie martwie jaka moze byc tego przyczyna przeciez to juz 9 miesiac wydobywa sie ropa Prosze o odpowiedz

Witam. TAk długie ropienie przemawia za istnieniem nadal ciała obcego podtrzymującego infekcję. Może doszło do zajęcia kości - co jest w RTG ?