Ropna wydzielina z ucha przy zapaleniu ucha środkowego

Witam mój mąż ma całkowita performance błony bebenkowej od 2 lat. Od paru dni ma zapalenie ucha środkowego od 4 dni przyjmuje a tybiotyk sandoz jednak do dziś nie ma żadnej poprawy wydziela się dużą ilość ropy tak ze aż płynie po policzku czy to normalne że po 4 dniach brania antybiotyku ropa nadal jest? Maz przyjmuje maxymalne dawki ibuorofenu bo nie może wtrzymac z bólu. Bardzo proszę o odpowiedź

Mąż ma przewlekle ropne zapalenie ucha środkowego od dzieciństwa. Powinien poddać się jak najszybciej leczeniu operacyjnemu ponieważ zagraża to powikłaniami w postaci zapalenia opon mózgowo rdzeniowych lub ropnia mózgu. A to choroby często śmiertelne