Ropna wydzielina z ucha

witam mam takie pytanie w 85r mialem operacje ucha srodkowego z usunieciem perlaka od operacji minelo troche czasu od roku chodze na czyszczenie ucha co dwa miesiace w tej chwili mam cuchnaca ropna wydzieline lekarz przepisal mi antybiotyk moloxin i przemywanie ucha woda utleniona nic to nie pomaga głowa boli itd jakie mam zrobic badania zeby stwierdzic ze to perlak lekarz muwi ze to przewlekle zapalenie i tak ma byc i czy czeka mnie operacja z gory dziekuje za odpowiedz

Nie może tak być! Ropienie cuchnące w obrębie ucha środkowego to objawy zapalenia kości skroniowej na podstawie mózgu w przebiegu wznowy perlaka ucha środkowego. to zagraża Pana życiu! Proszę moją odpowiedź wydrukować i pokazać temu laryngologowi. Proszę szybko zrobić sobie Tomografię Komputerową kości skroniowych i operować się w dobrym ośrodku klinicznym. Po zakończeniu diagnostyki i leczenia operacyjnego proszę zgłosić skargę na tego laryngologa do odpowiedniej Izby Lekarskiej i prokuratora.