Wydzielina ropna i krew w uchu

Mam ropę w uchu przemieszaną śluzem, laryngolog zauważyła ziarninę w środku ucha. Biorę antybiotyk. Czy tym antybiotykiem wyleczę ucho ? Czy jest to chwilowe zaleczenie ? A ziarnina będzie się odnawiać ?????

Muszę to ucho zobaczyć to szeroki temat. Czasami ziarnina jest w trakcie zapalenia długotrwałego ucha zewnętrznego i jest wytworem skóry przewodu słuchowego. To nie problem. Czasami ziarnina jest wytworem przewlekłego zapalenia ucha środkowego z perforacją błony bębenkowej i zmianami zapalnymi w kości skroniowej. To już jest problem. Idź do dobrego chirurga głowy i szyi