Dlaczego od tamtej pory odczuwam taki dyskomfort?

Uczucie chłodu w uchu. Kilka dni temu podczas jedzenia doszło u mnie do pewnego "urazu" stawu żuchwowego. Od tego czasu czuje ból podczas gryzienia i przy mocniejszym rozchylaniu szczęki. Wyczuwalne jest również "strzelanie" żuchwy po jednej stronie. Po tej samej (lewej) stronie mam bardzo specyficzne odczucia w uchu. Doświadczam prawie ciągłego odczucia chłodu czy to mentolu przy ujsciu zewnętrznego przewodu słuchowego. Czuję również czasami przytkanie tego ucha. Domyślam się, że może to być powiązane ale nie wiem w jaki sposób.

Anatomia, ucho środkowe graniczy ze stawem żuchwowym, przyczyną mogą być też mięśnie skrzydłowate. Specjalista od stawów skroniowo-żuchwowych wskazany.