Ropne zmiany w obrębie skóry głowy a grzybica

witam mam 22 lata od okolo 4 lat borykam sie z problemem a mianowicie na skorze glowy pojawiaja sie wielkie ogniska zapalne wygladajace jak ropnie z ktorych saczy sie wodnista ropa wraz z krwia w miejscach tych oto zmian pojawiaja sie dziury bez wlosow a wlosy juz nie odrastaja. bylem u wielu dermatologow robilem badania trychologiczne i nikt nie jest w stanie mi pomoc kazdy lekarz odsyla mnie z lekami raz na gronkowca kolejny raz z szaponem na grzybice prosze o pomoc i porade

Magdalena StusiĹska

Być może trzeba poszukać dermatologa który zajmuje się specyficznie problemami włosów? Lub poszukać, czy coś w Pana otoczeniu nie powoduje takiego stanu?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę kiedy nie widzi się zmian. Nie pozostaje mi doradzić nic innego jak poszukiwać lekarza, który trafnie Pana zdiagnozuje.
Pozdrawiam