Rotacje kręgów w opisie RTG

witam czy taki opis rtg odcinka lędźwiowego mówi coś niepokojacego rotacja kręgów dyskopatia l4-l5, l5-s1 niespojenie łuku s1

Dzień dobry,
niepokoić powinny Pana dolegliwości, takie jak: ból, ograniczenie ruchomości, drętwienie, mrowienie, osłabienie siły mięśniowej itd. (jeśli oczywiście występują).
Należy pamiętać, że leczyć należy pacjenta (przyczyny jego dolegliwości), a nie obraz RTG, który bardzo często nie jest odzwierciedleniem aktualnego stanu klinicznego.
pozdrawiam,