Rozcięcie paliczka palca i sztywny palec po zszyciu

witam córka przecieła palec wskazujący puszkę na paliczku od góry z podejrzeniem przecięcia ścięgna skierowana do Gdańska tam po prostu zszyto bo stwierdzono że to zwykłe rozcięcie teraz po zdjęciu szwów palec sztywny a ortopeda w Malborku stwierdził że potrzebna operacja jak szybko powinna być wykonana bo w szpitalu w Elblągu termin na koniec roku z uszanowaniem Renata M.

Aleksander Ropielewski

Im szybciej tym lepiej i większa szansa pełnego powrotu do zdrowia.