Rozdrażnienie przed miesiączką a stosowanie leków

Witam mam 45 lat ;przed okresem jestem wyraznie rozdrazniona mam bolesne piersi bezsennosc cykle mam w miare regularne tylko ostatnie dwa byly dosyc mocne ,mam pytanie czy moge zazywac cyclodynon; jeszcze mam pytani mam problemy z czestym oddawaniem moczu w malych ilosciach i czuje sie caly czas pelna moja lekarz robila mi posiew wynik prawidlowy i nic wiecej ,co ja moge sama zrobic kiedys mialam zapalenie cawki moczowej ,

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie ma Pani przeciwwskazań do stosowania cykodynonu to może go Pani bezpiecznie stosować (niestety nie mam informacji odnośnie Pani stanu zdrowa aby stwierdzić jednoznacznie czy bedzie on bezpieczny w Pani przypadku). Odnośnie problemów z oddawaniem moczu waro zgłosić się do urologa, możliwe, że przycyzną są zaburzenia funkcji pęchezra moczowego.