Rozdwajanie włosów przy cebulce

witam . rozdwajają mi się włosy przy samej cebulce, proszę o rade

Witam! Trudno mi to sobie wyobrazić. Myślę, że musi się Pani udać do lekarza, aby to osobiście obejrzał. W dermatologii większość rzeczy trzeba obejrzeć "fachowym okiem", gdyż nie da się postawić diagnozy i wyleczyć przez telefon czy internet i podobnie jest w tym przypadku. Pozdrawiam.