Rozmiar penisa a satysfakcja podczas stosunku analnego

Witam. Mam pytanie związane z seksem analnym. Jestem gejem, mam 18 lat i zastanawiam się czy rozmiar penisa ma znaczenie by odbyty stosunek był satysfakcjonujący. Rozmiar mojego penisa to 14-16 cm. (zależy on od podniecenia, ale głównie jest to ok.15 cm). Czy rozmiar rzeczywiście ma znaczenie by stosunek analny był zadowalający? Chciałbym wyzbyć się kompleksów..
18 LAT ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Rozmiar penisa jak najbardziej ma wpływ na seks analny ze względów "technicznych". Proszę jednak pamiętać, że satysfakcja seksualna/orgazm ma swoje źródło w głowie a nie w narządach płciowych.