Różne wyniki badań w 8 tygodniu ciąży

Witam Moja przyjaciolka jest w 8 tygodniu ciązy. Kilka razy po usg usłyszałyśmy, że nie słychać serca. Na ostatnim badaniu usg usłyszałyśmy ze słyszą serce 60/40, a dzisiaj lekarz powiedział, że płód jest martwy od jakiegoś czasu i stwierdził, że pęcherzyk płodowy jest pusty. Nadmieniam, ze badało ja 3 różnych lekarzy. Komu wierzyć ? Ską d mamy wiedzieć jak jest naprawdę ? Moja przyjaciółka nie krwawi ani nic. Proszę o pomoc. Z góry dziekuje

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać pomiar B-hCG, jeżeli jest tendencja malejąca może to świadczyć o promieniu. Dodatkowo można wykonać jeszcze jedno badanie USG.
Pozdrawiam