Różnica między tabletkami Naraya i Vibin Mini

Stosuję tabletki naraya (3 opakowanie) jednak przy nich bardzo pogorszyła mi się cera, nie mam w ogole ochoty na seks a do tego suchość pochwy. Chciałabym je zmienić na tabletki vibin lub vibin mini, chciałabym wiedzieć jaka jest między nimi różnica, które lepiej wybrać?

Vibin Mini i Naraya mają te same składniki substancje czynne w takich samych dawkach. Vibin - nieco więcej jednego składnika