Jaka jest różnica miedzy lekiem Vibin mini a Vibin?

Dzień dobry, Lekarz wypisał mi receptę na vibin mini, jednak w aptece dostałam vibin. Jest mała różnica w ilości hormonów (w vibin mini jest 0,02 mg a w vibinie 0,03 mg). Czy powinnam skontaktować się z moim lekarzem, czy jest to tak niewielka różnica, że nie ma takowej potrzeby? Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami