Różnica trzech rozmiarów pomiędzy piersiami

Witam. Mam 20 lat i mam problem z piersiami. Jedną mam wiekszą a druga mniejsza i jest to spora różnica. Już dawno to zauważyłam, ale myślałam że ta różnica się wyrówna ale niestety tak się nie stało, a teraz już jestem kobietą i zaczyna mi to przeszkadzać, chciałabym żeby ta mniejsza pierś miała rozmiar taki jak ta większa bo różnica jest nawet ok 3 rozmiarów, coraz trudniej dobrać mi stanik i coraz bardziej to widac przy noszeniu bluzek. Co moge zrobić w takiej sytuacji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u chirurga plastycznego. Specjalista oceni możliwość korekcji biustu.