Różowa krew w 35. tc i odklejenie łożyska

Jestem w 35tc. Pare dni temu miałam intensywny dzien (zazwyczaj duzo odpoczywam) i wieczorem na papierze zauważyłam różowa krew. Pojechałam do szpitala, tam juz było lekko brązowe plamienie. Zostawili mnie na obserwacje, ktg ok, badania krwi i moczu tez, nie mam żadnych chorób, dbam o siebie, diagnoza - lekko odkleilo sie łożysko. Nikt nic wiecej nie wytłumaczył. Prosze napisać czy sa szanse ze było to jednorazowe krwawienie i ze łożysko dalej juz sie nie odklei? Czy to bardzo groźna sprawa?

Aleksander Ropielewski

Powinna Pani pozostawać pod obserwacją. Trudno jest przewidzieć jednoznacnzie czy odklejanie łożyska może postępować, czy też był to jednokrotny epizod. Na pewno nie można tego faktu lekceważyć.